služby - úvodní strana náš sortiment ceník reference kontakt, prodejna, mapka Podlahářství Zapletal .. plovoucí podlahy, prodej a montáž ..

    « SORTIMENT   /   kazetové a intarzované parketové čtverce AKTO


   

   Kazetové a intarzované parketové čtverce, intarzie a bordury dodáváme v těchto skladbách a typech A – Plovoucí konstrukce kazety
Plovoucí konstrukce kazety se spojením na pero a drážku. Konstrukčně je kazeta složena z nášlapné vrstvy tl. 4mm, středové překližky tl. (6) 8mm a protitahové dýhy tl. 2mm. Celková tloušťka je 14mm a rozměr čtverce 385 x 385 mm. Kazetové parkety dodáme s povrchovou úpravou (UV lak) nebo bez povrchové úpravy. Lze je i celoplošně přilepit na pevný rovný podklad.

B – Kazetové tabulové parkety
Kazetové tabulové parkety s vysokou užitnou hodnotou. Kazety jsou spojeny vloženým perem a určeny k přilepení na pevný podklad, přibití a nebo přišroubování na rošt. Parketa je složena z 4 -10mm silné nášlapné vrstvy, střední vrstvy z laťovky a spodní protitahové smrkové dýhy nebo smrkové překližky. Rozměr čtverce je od 300 x 300 do 700 x 700mm. Celková tloušťka je 21 – 35mm. Kazety se dodávají bez povrchové úpravy.

C – Masivní kazety (volně spojené segmenty)
Masivní kazety jsou slepeny na lícové straně papírovou páskou, která se po nalepení odbrousí. Kazety se dodávají v tloušťce 10 (12)mm a rozměr čtverce od 300 x 300 do 600 x 600mm. Kazety se musí celoplošně přilepit na pevný podklad, přebrousit, přetmelit a povrchově upravit.

D – Masivní kazety (pevně spojené segmenty)
Masivní kazety jsou spojené pevným nebo vloženým perem a jsou určeny k celoplošnému přilepení na pevný podklad nebo k přibití (přišroubování) na dřevěný rošt. Kazety se dodávají v tloušťce 16 – 25mm. Masivní kazety spojené na vlastní nebo vložené pero a jsou určeny k celoplošnému přilepení na pevný podklad nebo k přibití (přišroubování) na dřevěný rošt. Kazety se dodávají v tloušťce 16 – 25mm a rozměru 300 x 300 až 700 x 700mm. Kazety se dodávají bez povrchové úpravy. Tento typ je ideální k montáži do památkových objektů

Design
Veliká nabídka typů skladeb, kombinací dřevin dělá z tohoto produktu nevyčerpatelný zdroj variant vzhledu podlahy. V naší prezentované nabídce je jen zlomek možností a v případě vašeho návrhu nebo návrhu architekta jsme schopni Vám dodat širokou škálu kombinací. K těm nesložitějším (intarzovaným) tvarům je využíván k nářezu laserový paprsek.

Životnost
Po nalepení kazet na podklad se provádí první broušení nášlapné vrstvy ( u typu B,C,D), při které se odbrousí cca 0,4mm. Při použití kvalitního laku se první renovace provádí po 5 – 10 letech. Při každé renovaci se odbrousí cca 0,3mm z čehož vyplývá životnost 1mm nášlapné vrstvy 15 – 30let.

Druhy dřeva
Dub výběr, Dub rustikal, Dub rustikal s bělí, Buk výběr, Buk rustikal, Jasan světlý výběr, Jasan tmavý výběr, Jasan rustikal, Javor výběr, Javor rustikal, Třešeň výběr, Třešeň rustikal, Olše výběr, Olše rustikal, Akát výběr, Akát rustikal,

AKTO
nejběžnější vzory:
nejběžnější vzory nejběžnější vzory
nejběžnější vzory nejběžnější vzory
ukázky

created by coolserver.cz